Hemen Arayın

+90 533 960 9279

Dış Cephe ve Cam Silme

Temizleme sistemimiz bizi ayırır. Müşterilerimiz bize geri dönmeye devam ediyor, çünkü hizmet veriyoruz ve evlerini ve dairelerini küçük ayrıntılara kadar temiz tutacak servisler sunuyoruz.

Dış cephe cam temizliğinde sadece camlar akla gelmemelidir. Yine dış alanlarda alüminyum veya metal kaplamalarda bu temizliğe dahil edilir. Bu sayede binanızın dış görünümünü her zaman için tazelenmiş görünür. Son yıllarda bir biri ardına yükselen binalar kendi aralarında bir şıklık yarışına da girmişlerdir. Bu açıdan dış cephe temizliği çok önem taşımaktadır. Dış cephe temizliği genelde 6 aylık periyotlarla yapılmaktadır.

Dış cephe cam temizliğine ihtiyaç duyduğunuzda firmamızı arayarak randevu alabilirsiniz. Binanızın genel durumuna göre özel olarak ekipman kullanılmaktadır. Yerine göre vinç çeşitleri veya bina üzerine monte edilen dış cephe sepetleri ile hizmet verilir. Bu kullanılan ekipmanlar binanın yüksekliğine göre değişiklik gösterir. Binanız kaç katlı olursa olsun profesyonel ekip ve ekipmanlarımız ile doğru ve kaliteli bir şekilde dış cephe cam temizliğiniz yapılır.

Call Now ButtonARA